najbližší workshop

AKO ROZBEHNÚŤ VAŠE PODNIKANIE NA INTERNETE?


dátum: marec 2019     l     čas: 9.00 – 14.30 hod     l     miesto: Nitra   l     cena 59 €

prednášajúci: Janka Kvasnicová – BiznisWeb     l     Daniela Mudráková – Danielino pero     l     Mirka Lehocká – Profia


Ako povedala Melinda, účastníčka jedného workshopu, nebojte sa: „My nenaťahujeme reči, ako gumu v trenkách.“

Budete odchádzať bohatší nielen o reči, ale aj o praktické skúsenosti.
Všetko, o čom bude reč, budete schopní zaviesť aj do vášho biznisu. Žiadne omáčky, žiadna vata, plodný workshop.

Janka Kvasnicová – BiznisWeb

V roku 2009 som začínala na supporte BiznisWeb/ByznysWeb.  Parádny priestor na spoznávanie reálnych potrieb podnikateľov (nielen tých začínajúcich), ale to som vtedy ešte netušila. Momentálne svoje skúsenosti  ako Content Manager zakomponovávam do článkov na našich slovenských a českých blogoch. Okrem blogov spravujem internú FLOX poradňu na FB pre našich klientov, účty a stránky na sociálnych sieťach a dohadujem spolupráce a partnerstvá na rôznych konferenciách doma aj v Čechách.

Pár slov o BiznisWebe: BiznisWeb uľahčuje e-shopárom život i podnikanie. Od roku 2003 vyvíja vlastný redakčný systém (CMS FLOX3) pre tvorbu e-shopu či webstránky, ktorý momentálne využíva viac ako 6400 klientov nielen na Slovensku, ale na celom svete.

 1. Kedy a ako začať podnikať
 2. Aké riešenie vybrať pre svoj e-shop/webstránku
 3. Ako na branding, ktorý nezruinuje vašu peňaženku
 4. Tipy pre podnikanie na internete od skúsených e-shopárov
 5. Koho sledovať, kde čerpať inšpiráciu pre podnikanie

Daniela Mudráková – Danielino pero

V marketingových vodách plávam od roku 2004, začínala som ako marketér v prvom obchodnom centre v Nitre. Baví ma vytvárať obchodné stratégie a pomáhať vám získať zákazníkov na svoju stranu, tvoriť kampane a texty, ktoré chytia vašich zákazníkov za srdce. Na každý projekt sa vždy pozerám ako celok, či už spravujem sociálne siete, alebo len píšem články, storky, alebo vytváram celé kampane. Základom obchodu je z môjho pohľadu poznanie psychológie predaja, cit pre obchod, empatia so zákazníkom a estetické cítenie.

Mám radosť, keď sa mojim klientom darí, som človek orientovaný na výsledok.

 1. Psychológia a stratégia predaja (nielen online).
 2. Rozdiel medzi vlažným textom a textom, ktorý zákazníka chytí za srdce. Ako tvoriť chytľavé texty. Najdôležitejšie ingrediencie dobrých textov (web, sociálne siete, newslettre…)
 3. Zakázané v copywritingu  – čomu sa pri písaní a tvorbe obsahového marketingu oblúkom vyhnúť.
 4. Ako a prečo písať príbehy – naučme sa umeniu storytellingu.
 5. Práca s textami a úlohy v praktických cvičeniach.

 


Mirka Lehocká – Profia

Okrem toho, že sa priamo starám o svoje portfólio klientov, pomáham malým a stredným podnikateľom s propagáciou ich produktov a služieb prostredníctvom sociálnych médií ako Facebook a Instagram. 
Usmerňujem a radím im pri vytváraní vlastnej online marketingovej stratégie.
 1. Náležitosti firemnej FB stránky a ako ich aj prakticky vytvoriť.
 2. Grafika pre negrafikov v Canve.
 3. Dva základné typy príspevkov
 4. Ako na reklamu na FB?
 5. Spracovanie 2 základných reklamných kampaní – Engagement a Traffic. Príprava vizuálu v Canva.com a vytvorenie reklám v FB ads manager.

 

Referencie zo školení a workshopov


Ďakujeme Daniela za skvelé školenie o web marketingu. Vieš vytvoriť výnimočnú atmosféru tým ako jednoducho, vecne a trefne vysvetľuješ, nerozprávaš zbytočné omáčky, ale hovoríš k veci a presne to, čo konkrétne potrebuje vedieť daný klient, či skupina. Priateľsky a „po lopate“ si nás naučila jednoduché triky, ktoré nám pomôžu v predaji. ĎAKUJEME
Odporúčam vám minimálne sledovať Danieline stránky a čítať články a ak máte možnosť sa osobne zúčastniť školenia, prednášky či dokonca osobnej konzultácie tak neváhajte.

slečna Dominika


Ďakujem za toľko kvalitných informácií na workshope. Konečne mám ucelený obraz a kopec vecí, čo môžem práve u seba použiť. Skvelé. Teším sa na ďalšie.

slečna Marianka


Ďakujem za skvelý workshop. Získala som veľa inšpirácie. Teším sa, ako na základe nových poznatkov vylepším naše predajné texty a určite skúsim vytvoriť aj niečo v Canve. Veľké Ďakujem

pani Renátka


Pre mňa – najlepší workshop. Danielin prístup, efektívnosť komunikácie, dobrá atmosféra… Proste zážitok. Ďakujem.

pani Romanka

Viac referencií na FB

 

 

TEXTY, KTORÉ CHYTIA ZÁKAZNÍKOV NIELEN ZA SRDCE, ALE AJ ZA PEŇAŽENKU
Facebook Odber noviniek