Keď som sa v roku 2004 uchádzala o prácu marketéra v obchodnom cente, slovo „marketing“ mi veľa nehovorilo.  Ešte keď na mieste terajšieho obchodného centra neboli položené ani základy, zaumienila som si, že tu budem pracovať. Videla som sa živo prechádzať po chodbách prvého obchodného centra v Nitre, hoci ešte stará budova čakala na zbúranie. Ako som sa dopátrala ku kontaktu a nedala odradiť, toho vás ušetrím.

Majiteľ bol Angličan a moja angličtina mizerná. Pohovory boli v českej personálke. Prešla som niekoľkými kolami. Do posledného som išla už na Slovensku, ale nie po svojich, ale „po barlách“. Mala som vážny úraz a deň pred operáciou ma mal vidieť ešte nastupujúci riaditeľ. Ledva som sa tam doskackala, ale ten dream job som dostala.

Bola to pre mňa úžasná škola. Milovala som svoju prácu a robila ju celým srdcom.

Naučila ma veľa, nie však obchodovať. Až po tom, čo som nadobudla skúsenosti z obchodu a sama musela predávať ako obchodník, zistila som, ako a kam cieliť marketing, ako na copywriting a kvalitný obsah na webe. Všetko mi začalo do seba zapadať ako puzzle. Vtedy som prácou obchodníka nebola nadšená, ale dnes som vďačná. Sú to skúsenosti na nezaplatenie.

Čo je zámerom Danielinho pera?

Rada by som vám teraz svoje skúsenosti odovzdala, aby váš biznis mohol rýchlejšie rásť. Keďže som v prvom rade marketér, nielen copywriter, je toho viac ako len predajné texty, s čím vám viem pomôcť:

  • Zlepšovať obchodnú komunikáciu. Zasvätiť vás do psychológie predaja a pravidiel, ktoré fungujú.
  • Pomáhať vám získať si záujem a priazeň zákazníkov – hlavne textami a obsahom, ktorý sa ich dotkne a motivuje ich k vášmu osloveniu, nákupu, alebo k inej forme kontaktu.
  • Pomáhať vašim potencionálnym zákazníkom, vedieť si v mori ponúk vybrať a dať im dôvod správne sa rozhodnúť – pre vás.
  • Pomáhať vám vytvárať a zveľaďovať vzťahy so zákazníkmi, aby sa rodina vašich zákazníkov stále rozrastala.

Presne pre „to“ – bolo Danielino pero stvorené.  A ako sa zrodilo? Prečítajte si v príbehu.

 

TEXTY, KTORÉ CHYTIA ZÁKAZNÍKOV NIELEN ZA SRDCE, ALE AJ ZA PEŇAŽENKU
Facebook Napíšte mi