Vytvoriť umenie je ako vymodelovať  ženu – Gartier

Skvelá grafika je základ kvalitného obsahu, nepotrebuje ani copywriting, rozpráva sama. Rozhovor s majstrom grafického dizajnu, umelcom Gartierom, ktorý tvorí pre Audi, Playboy, Diesel a robil obálky na knihy Baamiel & Delaila. Aj o tom, prečo je jeho inšpiráciou a múzou žena a aký je v Amerike dopyt po grafickom dizajne u známych značiek. Zaujímavý človek s prestížnymi oceneniami a s nohami na zemi. Viac v rozhovore.

kniha BAAMIEL&DELAILA

Ako sa rodí nová kniha – rozhovor s Denalea Volkona

Už som mala príležitosť knihy editovať, ale nikdy som ešte nebola pri zrode knihy tak blízko, ako pri fantasy romance, ktorá vyšla vo februári 2020. BAAMIEL&DELAILA má 4 časti. Knihy sú už na pohľad, aj na čítanie, iné. Prečo? Autorka píše pod pseudonymom DENALEA VOLKONA. Spôsob, akým skladá slová do príbehu, ťažko opísať. Získa si…

Prečo vám nefunguje fb a google ppc reklama?

Že máte dobre nastavenú ppc reklamu ešte neznamená, že vám bude aj fungovať a prinesie zákazníkov. Aké sú najčastejšie dôvody nefungujúcich fb a google reklám?

Stratégia fungujúceho eshopu podľa Gabonga.sk

Keď ma oslovil p. Ondrej Gazda, mala som na jeho eshop veľmi dobré referencie od mojej srdcovky, Janky z Bizniswebu. Navyše, rodinný eshop s posteľným prádlom, Gabonga.sk, o ktorý sa starajú s manželkou, sa stal v roku 2017 víťazom súťaže MastersGate. Obstál v nemalej konkurencii vybraných slovenských a českých eshopov. Keďže som vedela, že Ondrej…

Ako správne písať emaily

11 pravidiel, ako písať emaily

Určite sa vám už niekoľkokrát stalo, že ste dostali email, ktorý ste ani nedočítali. Čo nedočítali… Nevydržali ste ani úvod a hodili ste ho do koša. Prečo asi? Ako správne písať emaily? Akým chybám sa pri písaní emailov vyhnúť?

MARKETING, KTORÝ CHYTÍ SA SRDCE
Facebook Instagram