REDAKČNÉ PRÁCE

Danieline pero

Milujem články Petra z First Class. Sú proste skvelé a veľmi dobre sa mi čítajú. Páči sa mi jeho spôsob podania a neopísateľný štýl. Zo zdanlivo jednoduchých príbehov plynie tak zmysluplný hlboký obsah, so všetkou úctou ku všetkým, bez toho, aby sa niekoho negatívne dotkol a súdil. Vždy si z nich niečo „vezmem“. Cítiť z nich jeho dušu, jeho charakter, mám pocit, akoby som ho poznala cez jeho písmenká.
Tak to jednoducho v písaní je.  Ani neviete prečo, niekoho štýl Vás nechytí, nič Vám nehovorí. Možno sa Vám zdá byť „vlažný“ až nudný. A ďalší Vám úplne sadne a dostane Vás tak, ako mňa ten Petrov.
Ak sa nájdete v článkoch na tejto stránke,  bude mi cťou a potešením Vaša priazeň. Niektoré z nich nájdete na lifestyle portáloch, v magazínoch, či na blogoch. Okrem PR článkov sa teda venujem aj písaniu autorských článkov o medziľudských vzťahoch. Preto, aj akékoľvek tipy na témy, ktorých autorom je sám život,  rada privítam.                        Príjemné a pohodové čítanie želám, priatelia

ukážky autorských článkov:

Prečo milovať ženu?Maličkosti, ktoré nič nestoja, ale pre ženu znamenajú veľa  * Byť gentlemanom sa oplatí * Emancipácia ženy unavuje * Raz zakliata princezná, potom nenásytná dračica? * Nevera – priznať ju, alebo radšej držať hubu? * Miluj samu seba * V čom spočíva ženská príťažlivosť? * Prečo sme ešte nestretli toho pravého? * Ako prijať rozchod? * Dovoľme mužom, byť mužmi * Láska znamená zaujímať sa, nie byť zaujímavý * Čo platí na ženy? * Čo očakáva muž od ženy?